Select Language

Kurumsal

Şirket Profili
17.07.1991 tarihinde Gaziantep’in Nizip ilçesinde ‘Asil Büro Mobilya’ adı altında kurulan atölye de “eksen” markası ile anılacak olan mobilya fabrikasının temelleri atıldı.

Firma, “eksen” markasını 2000 yılında tescili altına almış, 7000m2’si kapalı olmak üzere toplam 20.000m2’lik alanda, ahşap, metal, deri ve cam ürünlerini kullanarak, üstün kalite standartların da üretim yapmaktadır.Ayrıca Eksen Mobilya üretmiş olduğu ürünlerde doğaya ve insan sağlığına zararlı malzeme kullanmamaktadır.

Müşteri taleplerine odaklanmış hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini güvence altına almak için 2000 yılında TSE, 2004 yılında ise ISO 9001 belgelerini almıştır.

Eksen Mobilya, bugün otomasyon tekniklerindeki gelişmeleri ve edinilen bilgileri üretim sürecine katarak, en son teknoloji ile aylık 10.000 parça üretim yapan, seri üretimler de ise bu rakamın da üzerlerine çıkabilen Türkiye’deki en büyük tesislerden biri haline gelmiştir.

Eksen Mobilya, 2014 yılında üretim tesislerini tek bir merkezde toplama kararı aldı ve taşındığı yeni fabrikasının tasarımında AR-GE’ye, işlevselliğe ve özgün tasarımlara verdiği değer anlayışını yansıttı.

Sektöre getirdiği özgün, modern ve motivasyonu yükselten tasarımları ile dikkat çeken Eksen Mobilya, geçmişinden ve deneyimlerinden güç alarak geleceği biçimlendirmek için yenilikçi fikirleri uygulamaya devam etmektedir. Şu anda 20 den fazla ülkede 120’yi aşkın iş ortakları ile küresel bir marka olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir.
Vizyonumuz & Misyonumuz
Şirket Ünvanımız “Asil”i, Sürekli Gelişim Gösteren, Takım Ruhu ile İyileştiren, Yenilikçi Ve Katılımcı bir Anlayışla özdeşleştirmek.

Ürettiğimiz Ürünlerle Ve Markamız “Eksen” ile Topluma Değer Katmak.

Çalışanlarımızın, Müşterilerimizin Ve Tedarikçilerin Beklentilerinin Ötesine Geçilerek Memnuniyetlerinin Sağlanması Asli Görevimizdir.

Bunu Yapmak İçin Samimiyet, Güven, Dostluk Ve Dayanışmanın Temel Gereklilik Olduğuna İnanıyoruz.

Sadece Söyleyen Ve Yazan Değil, Bunları Yapan Bir Firma Olarak Gücümüzü Birliğimizden Alıyoruz.
Save changes Copy