Select Language

Kurumsal

Şirket Profili

1991 yılında Gaziantep ili Nizip ilçesinde “Asil Büro Mobilya” adı altında kurulan atölye de “EKSEN” markası ile anılacak olan mobilya fabrikasının temelleri atıldı.

EKSEN” markasını 2000 yılında tescil altına alan kuruluşumuz, 7.000 m2’si kapalı olmak üzere toplam 20.000 m2’lik alanda; ahşap, metal, deri ve cam ürünlerini kullanarak, üstün kalite standartlarında üretim yapmaktadır. Üretmiş olduğumuz ürünlerde doğaya ve insan sağlığına zararlı malzeme kullanılmamaktadır.

EKSEN MOBİLYA, otomasyon tekniklerindeki gelişmeleri ve edinilen bilgileri üretim sürecine katarak, en son teknoloji ile aylık 10.000 parça, seri üretimlerde ise bu rakamın da üzerinde üretim yapan Türkiye’deki en büyük tesislerden biri haline gelmiştir.

EKSEN MOBİLYA, 2014 yılında üretim tesislerini tek bir merkezde toplayarak taşındığı yeni fabrikasının tasarımında Ar-Ge’ye, işlevselliğe ve özgün tasarımlara verdiği değer anlayışını yansıtmıştır.

Sektöre getirdiği özgün, modern ve motivasyonu yükselten tasarımları ile dikkat çeken EKSEN MOBİLYA, geçmişinden ve deneyimlerinden güç alarak geleceği biçimlendirmek için yenilikçi fikirleri uygulamaya devam etmektedir. Şu anda 20 den fazla ülkede 120’yi aşkın iş ortakları ile global bir marka olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir.

Eksen Mobilya, bugün otomasyon tekniklerindeki gelişmeleri ve edinilen bilgileri üretim sürecine katarak, en son teknoloji ile aylık 10.000 parça üretim yapan, seri üretimler de ise bu rakamın da üzerlerine çıkabilen Türkiye’deki en büyük tesislerden biri haline gelmiştir.

Eksen Mobilya, 2014 yılında üretim tesislerini tek bir merkezde toplama kararı aldı ve taşındığı yeni fabrikasının tasarımında AR-GE’ye, işlevselliğe ve özgün tasarımlara verdiği değer anlayışını yansıttı.

Sektöre getirdiği özgün, modern ve motivasyonu yükselten tasarımları ile dikkat çeken Eksen Mobilya, geçmişinden ve deneyimlerinden güç alarak geleceği biçimlendirmek için yenilikçi fikirleri uygulamaya devam etmektedir. Şu anda 20 den fazla ülkede 120’yi aşkın iş ortakları ile küresel bir marka olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Entegre Yönetim Sistemi olarak; ISO 9001 Kalite Yönetimi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi uygulanır ve “Ofis Mobilya Üretimi ve Satışı”nı kapsar.

n Şirket Unvanımız “ASİL”i, sürekli gelişim gösteren, takım ruhu ile iyileştiren, yenilikçi ve katılımcı bir anlayışla özdeşleştirmek.

n Ürettiğimiz ürünlerle ve markamız “EKSEN” ile topluma değer katmak.

n Paydaşlarımızın beklentilerinin ötesine geçilerek memnuniyetlerinin sağlanması asli görevimizdir. Bunun için Samimiyet, Güven, Dostluk ve Dayanışmanın temel gereklilik olduğuna inanıyoruz.

n Sadece söyleyen ve yazan değil, bunları yapan bir firma olarak gücümüzü birliğimizden alıyoruz.

ASİL, plan ve stratejilerini global bir marka olma vizyonuna göre belirlemektedir.

Politikamız

n Kalitenin yükseltilmesi ve verimliliğin arttırılması için bilim ve teknolojideki gelişmeleri takip ediyoruz. Personeli de bu konuda yetkin hale getirmek için gerekli eğitim faaliyetlerini düzenliyoruz.

n Entegre Yönetim Sistemi şartlarına uyarak; sistem, kalite ve bilginin sürekliliğini ve gelişimini sağlıyoruz.

n Çalışanların sağlığı ve güvenliği ile ilgili önlemleri sürekli artırmaktayız.

n Çevreyi korumaktayız ve kirliliği önlemekteyiz. Planlama ve uygulama aşamalarında doğa ile iç içe, sürekli ve etkin bir çevre bilinci oluşturmaktayız.

n Yapılan tüm işlerde ilgili yasal ve mevzuat şartlarına uymaktayız. Müşterinin bildirmiş olduğu spesifikasyonlara da yasal şartlar çerçevesinde uyacağımızı taahhüt ediyoruz.

EKSEN MOBİLYA yenilikçi, güvenilir ve günümüzün yönetim sistemleri kavramlarına uygun yönetim anlayışıyla, her geçen gün ürün kalitesi ve devamlılığı kapsamında daha büyük başarılara imza atmakta ve bunu geleceğe taşımaktadır.

Save changes Copy